Mladić koji je u besmislu pronašao smisao

nick-vujicic( Ponedjeljak, 30. 1. 2012. ) Je li vam poznato ime Nick Vujičić? To je mladić koji je rođen u Australiji, a roditelji su mu podrijetlom iz Srbije.

Njegov je život počeo tamo gdje je život u očima mnogih unesrećenih završio. Zbog toga Nick Vujičić pomaže mnogim ljudima diljem svijeta da više cijene život. Njegovi roditelji iako predani kršćani kada su shvatili da im djetešce nema udove nisu oduševljeno kliknuli ''aleluja'' ili ''slava Bogu'' nego su rekli ''maknite ga od nas''. Aktivnosti poput pranja zubi ili brijanja, koje mi obavljamo bez ikakva razmišljanja i poteškoća, njemu su pravi izazov. Unatoč svemu tome Nick je neizmjerno zahvalan Bogu što ga njegovi roditelji nisu pobacili te što se nije ubio kada se borio sa crnim mislima o samoubojstvu.

Nick danas milijunima svjedoči o Nadi i Životu kojeg je pronašao u Kristu. Utemeljio je nekoliko škola za djecu u nerazvijenim zemljama, gradi sirotišta, pomogao je nebrojenim mladima koji su se borili sa mislima o samoubojstvu... Nick je i uspješan poslovni čovjek: bavi se nekretninama, dionicama... Cijenjen je govornik - motivator. Sretan je što svijetu može ponuditi nešto što nitko drugi ne može. Za sve se zahvaljuje Isusu Kristu!

Pogledajte njegovo svjedočanstvo!