Udruga Nada proslavila deseti rođendan

img_6980( Ponedjeljak, 7.11.2011. - Miro Šumanović) Protekle je subote u Tomislavgradu održana  humanitarna  večer, na kojoj je ujedno proslavljena i 10. godišnjica uspješnog rada i djelovanja Udruge roditelja djece s posebnim potrebama “Nada“.
Sve je započelo svetom misom u duvanjskoj spomen-bazilici, nakon čega je službeni program nastavljen u Svadbenom  salonu „Boškić“, gdje su se okupili brojni, među kojima i bračni par Anica i Robert Kovač (godinama humanitarno potpomažu rad Udruge), pjevač Željko Bebek, općinski načelnik Ivan Vukadin, srodne udruge iz Posušja, Livna,  kao i roditelji  i  djeca  članovi Udruge „Nada“.
U sklopu programa održana je i aukcija slika,  uglavnom duvanjskih slikara. Aukciju je vodio Tomislav-Toša Batarilo a sav prihod od prodaje išao je za potrebe rada Udruge „Nada“. Organizirana je i tombola, a nagrade za nju sponzorirale su mnogobrojne tvrtke iz Tomislavgrada, nama susjednih općina i  inozemstva. Program je vodila  Ljubica  Miškić.
Band „Afrodita „ iz Tomislavgrada pobrinuo se za glazbeni ugođaj, kao i klapa Delminium. Članovi skupine „Afrodita“ bili su i prateći band Željku Bebeku tijekom sinoćnjeg nastupa. Nazočne je posebno dirnula Željkova izvedba pjesme Selma, koju je najavio i otpjevao za Višnju Marinčić,  štićenicu  Udruge „Nada“. Tomislavgradski  framaši su  potpomogli za djeljenje listića tombole. A HKD „Napredak“  iz Knina izvelo je šaljivi igrokaz. Svoj doprinos ovoj humanitarnoj večer dali su vlasnik i djelatnici  Svadbenog salona „Boškić„.