Župne obavijesti - nedjelja, 29. ožujka 2020.

Još se uvijek svete Mise slave bez prisutnosti puka – nedjeljama, svetkovinama i radnim danima.

Sprovodi će biti u krugu najuže obitelji.

Bolesničko pomazanje dijelit će se samo u smrtnoj pogibelji

U petak je pobožnost Puta križa. Prijenos pobožnosti iz naše spomen bazilike putem RTG-a bit će u 17 sati.

Iz udruge Kap ljubavi obavještavaju: zbog novonastalih okolnosti, ove godine neće biti prodaje maslinovih grančica. Međutim, Kap ljubavi nastavlja sa svojim aktivnostima u okvirima mogućeg. Pa ukoliko želite pomoći, svoje donacije možete uplatiti preko računa. Brojevi računa nalaze se na Internet stranici i Facebook profilu udruge. Hvala svima!

Naša bazilika nastavlja biti otvorena za molitvu od podne (12h) do 15 sati svakim radnim danom. I to na način da u bazilici u isto vrijeme može biti maksimalno 5 ljudi, po 15 minuta. Iznijet ćemo Presveti oltarski sakrament u podne, izmoliti Anđeo Gospodnji, a u 15 sati završiti s molitvom krunice Božanskog milosrđa. Možete se prijaviti svakim radnim danom od 8 do 13 sati i subotom od 8 do 12 sati. Nazovite u župni ured na 034/356-800 i uzmite svoj termin. Prijaviti se ne mogu mlađi od 18 i stariji od 65 godina – oni imaju zabranu kretanja.

Opet Vas pozivamo na žarku molitvu u obitelji: Slavnih otajstava, Gospinih litanija, krunice Božanskog milosrđa, kao i svih onih pobožnosti koje su Vam na srcu, da se što prije ponovno okupimo u našim crkvama te da nas Bog po Gospi zaštiti ove pošasti. Stoga, molite, molite, molite...

Ukoliko dođe do bilo kakvih promjena nastojat ćemo Vas pravovremeno obavijestiti.

Naši pokojni: Vladimir Nevistić iz Tomislavgrada.