Frama opet napunila kinodvoranu

frama-predstava( Srijeda, 29. 2. 2012. - Veronika Banović) Kao što već znate naša dramska sekcija večeras, točnije 28.2. u 18 sati ponovila je predstavu Nažalost al' tako je.

Svi oni koji su u subotu iz nekog razloga bili spriječeni dobili su novu priliku pogledati našu predstavu. Još jednom se odigrala ova šahovska igra, a valjda već znate koje su figure „pobijedile“. Nadam se da ovaj put niste propustili svoju priliku jer stvarno je vrijedilo.

Atmosfera je bila odlična ,a naši glumci su rasturili i ovaj put i do suza nasmijali okupljene Duvnjake.

Da je zainteresiranost bila velika govori u prilog da je KIC bio ispunjen do zadnjeg mjesta, štoviše tražilo se mjesto više. Ovakav odaziv nismo baš očekivali jer se ista predstava izvodi već drugi put u kratkom vremenskom razdoblju u našem malom gradu. Ali, izgleda da su ljudi prenijeli same pohvale s prve večeri. Ni ovaj put nije nedostajalo pohvala, čestitki , ali i želja da se na ovom ne stane. Predstava Joze Kolobarića uz naše glumce i njihovu improvizaciju doživjela je svoj vrhunac. A da je  duvanjsko srce veliko i da su uvijek spremni pomoći svojom nesebičnošću i dobrim željama mladiću Mirku Cvitkoviću okupljena publika pokazala je poslije predstave.

Ovim putem želimo još jednom zahvaliti svima koji  su na bilo koji način pomogli da ova predstava ovako izgleda.

Dragi moji ovo je samo još jedan znak, jedan događaj koliko možemo učiniti kad smo zajedno i kad nas vodi naš fra Josip.