Framina akcija: “Darujmo knjige - omogućimo nekome lakše školovanje”

Frama Tomislavgradi i ove godine organizira akciju “Darujmo knjige” za djecu čiji su roditelji slabijeg imovinskog stanja. Knjige i školski pribor će se dijeliti  31. kolovoza (subota), od 12 do 14 sati u Framinu uredu.

Naime, treba napomenuti da se ova akcija odvija već drugu godinu za redom. Ovom akcijom Frama, preko svojih dobrotvora, dijeli knjige i ostali školski pribor djeci čiji su roditelji slabijeg imovinskog stanja.

Drago nam je da se u ovu akciju uključilo i Ministarstvo znanosti, prosvjete, kulture i športa Hercegbosanske županije. Nadamo se da je Frama svojim radom i zalaganjem pokrenula stvari s mrtve točke, ali te donacije Ministarstva su samo kap u moru jer je potrebitih obitelji mnogo. Naravno, zahvaljujemo izdavačkoj kući „Alfa“ iz Zagreba na donaciji knjiga kao i mnogobrojnim donatorima koji su ovu akciju podržali svojim novčanim prilozima – kazao nam je voditelj i pokretač ove akcije, voditelj Frame, fra Josip Mioč

Na ovaj način Frama će pokušati djeci olakšati školovanje, a svi Vi koji ste prošle godine dobili knjige, vratite ih u Framin ured kako bi ih netko drugi, ove godine mogao iskoristiti.