FOTO: Framin prvi zajednički sastanak!

(Ana Krstanović) Nakon ljetne stanke i putovanja u Rim, došao je na red prvi službeni sastanak Frame.

Tako su se ispred prostorija Frame, u petak 13. rujna okupila i nova i stara lica puna entuzijazma s jednim ciljem, započeti novu framašku godinu!

Kako bismo je drukčije započeli nego redovitom franjevačkom krunicom. Kasnije su uslijedili uobičajne fra Josipove „dvije“ napomene u kojima je predstavio ovogodišnji plan rada, svoja očekivanja i nadanja.
Ove godine imali smo i jedan novitet, fra Velimir Bagavac, novi župnik pozdravio je sve framaše i srdačno im zaželio uspješan novi početak.

Kako to obično već biva, na prvom redovitom sastanku slijedi i raspored po sekcijama.

Tako su nova zbunjena lica tražila svoju prostoriju i svoj zadatak, dok su ih već domaći framaši upućivali što se u kojoj sekciji radi i što će biti njihov zadatak.

Ovako je, zapravo, i završio ovogodišnji prvi sastanak, dogovorom za nove radne pobjede! :)