Župne obavijesti - Nedjelja, 6. listopada 2019.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Kao što smo već najavili prošlu nedjelju. Naše Školske sestre franjevke, povodom 120 godina prisutnosti u Hercegovini, predstavit će večeras svoju zajednicu te se prisjetiti sestara koje su rodom iz naše župe i koje su ovdje kod nas djelovale. Dakle, sve vas pozivamo da večeras poslije večernje svete mise u 18 sati dođete u našu dvoranu ispod Franjevačkog muzeja te se tako upoznate sa životom i radom naših sestara.

Nastavljamo listopadsku pobožnost u svim našim crkvama po redovitom rasporedu.

Klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu kroz mjesec listopad bit će svaki četvrtak odmah poslije pobožnosti i svete mise.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Tihomir Letica iz Tomislavgrada, sin Bariše i Angeline r. Ćubela, i Marija Buhač iz Jara, kći Miljenka i Milke r. Lasić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED

Naši pokojni: Ivan Đimber s Eminova Sela; Anica Ban, pokopana u Srđanima; Davor Mašić iz Tomislavgrada, opremljen; a umrla je Marina Stanić iz Tomislavgrada, sprovod joj je danas na Vučkovinama  u 15 sati.