Župne obavijesti - Nedjelja, 8. prosinca 2019

U iduću je nedjelju nedjelja Karitasa. Sva skupljena milostinja namijenjena je za potrebe Karitasa, a svete su mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu.

Nastavljamo sa svetim misama zornicama. Svaki dan, osim nedjelje, slavimo svete mise zornice u 6 sati u Tomislavgradu kao pripravu za svetkovinu Božića.

Sutra jesvetkovina Bezgrješnog začeća BDM. Raspored svetih misa je sljedeći: u Tomislavgradu sveta misa zornica je u 6 sati i pučka sveta misa u 10:30 sati; na svim filijalama u 9 sati.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

Pretplatnike katoličkog tiska molimo da se jave u župni ured kao bismo na vrijeme mogli ostvariti preplate. Posebno preporučamo naš domaći tisak Naša Ognjišta.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Kovač bus sutra – na Bezgrješno začeće BDM – organizira hodočašće u Međugorje. Polazak je u 11 sati ispred hotela.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Pere Tokić iz Tomislavgrada, sin pok. Stjepana i Anice r. Radoš, i Ivana Bokanović iz Tomislavgrada, kći Jakova i Anice r. Lerota.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Drago Križanac iz Oplećana; Stjepan Višić iz Tomislavgrada; u Kaštelima je umro i pokopan Marko Kovčo rodom iz Letke; a umro je i Marko Stanić Božan s Luga, opremljen, pokop je danas u 14 sati na Vučkovinama.