Župne obavijesti - Nedjelja, 8. ožujka 2020.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu.

U četvrtak započinje korizmena duhovna obnova za našu župu i trajat će do nedjelje. Program će započinjati svaki dan od 18 sati. Obnova završava u nedjelju pučkom svetom misom u 10:30 sati. Voditelj duhovne obnove je fra Josip Serđo Ćavar iz Zagreba. Više informacija imate u župnom listiću.

U četvrtak je također sklopu duhovne obnove cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Zajedničko će klanjanje biti do 21 sat. Poslije toga se nastavlja cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise u 7 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored. Crkva će biti otvorena za molitvu cijelu noć.

Nastavljamo pobožnost Puta Križa kroz vrijeme Korizme svaki petak u svim našim crkvama u župi. U Kovačima i na Širokovcu pobožnost započinje u 16 sati. U Stipanićima u 17 sati. A u Tomislavgradu pobožnost će biti u 18 sati.

U iduću je nedjelju Nedjelja solidarnosti sa siromašnom Crkvom u Bosni i Hercegovini. Taj će dan sva skupljena milostinja biti namijenjena za siromašne župe BiH.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naši pokojni: Zvonko Dodig iz Tomislavgrada, opremljen, pokopan u Mesihovini.