Župne obavijesti - Nedjelja, 29. 7. 2012.

zupne-obavijestiU iduću srijedu u Međugorju počinje susret katoličke mladeži (Mladifest). Naša FRAMA organizira odlazak na ovaj susret. Polazak ispred bazilike je u petak 03.08. u 8,00 sati. Cijena povratne karte je 10 KM. Svi mladi koji su zainteresirani mogu se prijaviti u župnom uredu ili vodstvu FRAME.

Četvrtak je Gospa od Anđela i u svakoj franjevačkoj crkvi može se dobiti oprost.

Idući petak je prvi u mjesecu i misa za članove FSR bit će u 8 sati.

U idući četvrtak, petak i subotu je trodnevnica sv. Stjepanu zaštitniku naše crkve u Stipanićima. Stipanićane i Jošaničane a i ostale potičemo da se u što većem broju odazovu na trodnevnicu gdje će imati i prigodu za svetu ispovijed.

U iduću nedjelju u Stipanićima je proslava sv. Stjepana, zaštitnika crkve. Pučka sveta misa za cijelu župu bit će u Stipanićima u 11 sati. Misu će predvoditi zamjenik našeg provincijala fra Miljenko Šteko. Zbog proslave sv. Stjepana u Stipanićima u Tomislavgradu neće biti mise u 10.30. Ostale mise su sve po običaju.

Upozoreni smo od vjernika, a i uvjerili smo se na jednom primjerku, da se u našim trgovinama nude dosta jeftine knjige koje su sumnjiva sadržaja a neke su  sigurno i protukatoličke. Vama vjernicima na znanje, a nikoga nećemo kontrolirati.

Svoju ženidbu najavljuju:

Zdravko Pačar, sin Ivanov i Ljube Sliško iz Mrkodola i Kristina Skočibušić, kći Stipanova i Slavke Jurič iz Tomislavgrada

Perica Lučić, sin Dragin i Branke Galir iz Sarajlija i Marijana Zvonar, kći Antina i Vere Genčer iz Zagreba

Matej Antičević, sin Mladenov i Zore Grabovac iz Bobare i Kristina Galir, kći Ivanova i Nade Petrović iz Borčana

Bilo im sretno i blagoslovljeno!

Zadnjih dana umro je Mirko Kovačević iz Tomislavgrada. Oče naš ....