Župne obavijesti - Nedjelja, 8. 7. 2012.

zupne-obavijestiNa koncu ovih lijepih, duhovno i kulturno bogatih Dana sv Nikole Tavelića izričemo dužnu Bogu slavu a svima sudionicima i dobrotvorima hvalu i Božji blagoslov.

Zahvaljujemo prof. dr. Tončiju Matuliću iz Zagreba koji je kroz devetnicu predvodio misna slavlja i na poticajnim riječima koje nam je u svojim propovijedima uputio. Posebno zahvaljujemo djelatnicima našega Radija što su ovih dana prenosili različita događanja, a posebno danas ovo sveto misno slavlje i na taj način omogućili svima onima koji nisu mogli danas doći, da budu s nama na ovaj način povezani. Hvala našem župnom zboru sv. Nikola Tavelić. Hvala čitačima, ministrantima, framašima, molitvenoj zajednici, malom zboru, zborovima iz filijala Stipanići i Širokovac, prakaraturima, časnim sestrama, svećenicima. Hvala družini Mijata Tomića, komunalnom poduzeću, policiji na svemu što čine. Hvala i našim domaćicama na darovanoj hrani. Hvala svim dobročiniteljima koji su svojim novčanim darovima i namirnicama pomagali ovih dana. Posebno hvala i svima onima koji su radili oko uređenja bine, dvorišta, te mladima i gospođama koji su pomogli oko priprema za ručak i koji će danas posluživati naše goste.

Na kraju posebno zahvaljujemo mons. dr. Antunu Škvorčeviću, biskupu požeškom, što je prihvatio naš poziv i došao danas ovdje predvoditi ovo sveto misno slavlje, pred ovom našom spomen bazilikom.