Župne obavijesti - Nedjelja, 28. srpnja 2019.

U iduću je nedjelju proslava sv. Stjepana u Stipanićima. Svečana sveta misa s procesijom je u 11:00 sati. Taj dan neće biti svete mise u 10:30 sati u Tomislavgradu, a svete mise u Kovačima i na Širokovcu su u 9:00 sati. Ostale su mise po redovitom rasporedu. Trodnevnicu, kao pripravu za proslavu sv. Stjepana, započinjemo u četvrtak, 01. kolovoza u 19:00 sati.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Ivan Gudelj iz Vedašića, sin pok. Dragana i Marice r. Malić, i Ivana Šistov iz Tomislavgrada, kći Ivice i Gordane r. Šošić.

Antonio Sladoja iz Tomislavgrada, sin Nike i Verice r. Mihaljević, i Mila Bagarić iz Graza, kći Svetislava i Ivanke r. Čirko.

Josip Radoš iz Innsbrucka, sin Veselka i Jake r. Pranjić, i Ružica Milić iz Srđana, kći Stipe i Nade r. Antičević.

Ivan Tomić iz Donjeg Brišnika, sin Milana i Vesne r. Vučur, i Martina Jakić s Kuka, kći Ilije i Milene r. Ivanković.

Petar-Krešimir Kurevija iz Tomislavgrada, sin Marka i Valentine r. Pavić, i Ružica Ćurčić iz Donjeg Brišnika, kći Zorana i Anđe r. Čuić.

Pero Pavlović iz Mostara, sin pok. Ilke i Ivanke r. Mrvelj, i Mirjana Radoš iz Tomislavgrada, kći Ivana i Davorke r. Kolak.

Josip Radoš iz Letke, sin Marka i Mare r. Purkić, i Anđa Radoš iz Seonice, kći Ivana i Anice r. Karačić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Mara Lučić iz Sarajlija, opremljena; Zdenko Mandušić iz Tomislavgrada, opremljen.