Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 04. kolovoza 2019.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

U utorak započinju svete mise zornice Velikoj Gospi. Svaki dan u 6:00 sati, osim nedjelje, slavimo svete mise zornice kao pripravu za ovu najveću Gospinu svetkovinu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Branimir Matić iz Borčana, sin Ivana i Ružice r. Čolina, i Tanja Lučić iz Bobare, kći Branka i Nikoline r. Gudelj.

Karlo Krajinović iz Tomislavgrada, sin Milana i Ruže r. Galić, i Ivana Matić iz Borčana, kći Zvonke i Nada r. Galir.

Franimir Seser iz Mandina Sela, sin Milana i Ružice r. Cikoja, i Martina Jurić iz Stipanjića, kći Ljupka i Matije r. Trogrlić.

Mile Leutar iz Tomislavgrada, sin Ivana i Mace r. Ljubičić, i Ivana Pokrajčić iz Mrkodola, kći Mladena i Mare r. Križanac.

Jozo Dilber s Eminova Sela, sin Vlatka i Snježane r. Klarić, i Margita Lučić iz Sarajlija, kći Luke i Anđelke r. Rubić.

Marko Krišto s Eminova Sela, sin Ivana i Vesne r. Tomić, Marija Pokrajčić iz Seonice, kći Marijana i Ljube r. Petričević.

Marin Galir iz Borčana, sin Marka i Ive r. Gudelj, i Vedrana Radić iz Tomislavgrada, kći Dragan i Dragane r. Dilber.

Josip Miškić iz Tomislavgrada, sin Bariše i Anđe r. Ćosić, i Nikolina Smoljo iz Kupresa, kći Ante i Ivanke r. Kuna.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Aleksandar Trogrlić iz Sarajeva, opremljen, pokopan u Stipanićima; Luca Mamić s Blažuja; Anđa Milić iz Srđana; Marijan Jurić iz Tomislavgrada.