Framaši na Božicnom malonogometnom turniru

( Subota 14.12.2013 Grgur Stanić , Ivan Bandić ) Donosimo vam izvještaj sa otvaranja Božićnog malonogometnog turnira 2013.

U subotu 14. prosinca pred mnoštvom gledatelja u Gradskoj Športskoj dvorani otvoren je Bozićni Malonogometni turnir.Natjecanje su otvorile najmlađa i po mnogima najjača ekipa turnira. ''Frama Tomislavgrad'' te ''Petar centralno grijanje''

Manjak snage i iskustva mladih  Framaša naprema puno snaznijim kolegama rezultirao je porazom od  3 : 10.
Framaši bolje otvaraju utakmicu te prvi postizu pogodak , stijelac je bio Ivica Milić .
U nastavku utakmice ističe se naš mladi vratar Stipe Kurevija koji je  ''skidao '' nekoliko veoma dobrih pokusaja suparnika.

Ali i najjače odbrane su propustale tako i framaška te se rezulatat okrece u korist domaćina.
Pogotke za ''Petar centralno grijanje'' su postigli : Ante Serdarušic ( 3 x ) , Stipe Miloš ( 4 x ) , Dragan Serdarušić (2 x ) te Luka Papac (1 autogol )
Za Framaše su zabijali : Ivica Milić , Mirko Penjgušić te Mario Čamber .

Istićemo tetralne komentare naseg Krešimira Parlova koji je zadužen za show program na turniru.
Naši Framaši imaju priliku za prolazak u sljedeću fazu natjecanja ako poraze ''Optiku Lenon ''.
Pozivamo vas da podrzite nase decke u ponedjeljak u 19h  te svojim navijanjem i podrškom  momcima podignete moral kako bi prošli u daljnji tok natjecanja.